Lednové nákupy

Prvně bych teda ráda dodala, že vyfocené není všechno, protože jsem byla s prckem v nemocnici a neplánovala jsem s tím, že tam zůstaneme a už vůbec né tak dlouho.Takže šampón mi pak donesl manžel s novým sprcháčem a následně jsem pak dostala Niveu od babičky jelikož mi uklízečky sbalily ten můj první. Nakonec ho vrátily, ale prý nějaká ženská říkala, že je její a i ručníky. A to jsem původně myslela, že u mi to bylo ukradeno. Opět jsem se snažila vše dohledat a dát odkazy.

Jinak příští měsíc bude větší nálož i oblečení takže uvažuji zda to na sobě vyfotit? :D Klidně mi napište jestli ano nebo ne. A jestli chcete taky vidět jednotlivé laky jak vypadají když si je kupuju. ;) A jestli vás třeba zajímá i co kupuji prďolkovi? Protože třeba nějaká maminka tápe zda něco koupit či ne?


Nálož věcí na nehtů 2x lak od essence  jen ten béžový mi přijde až moc tekutý, ale ten růžovej je dokonalej. Born Pretty bílej gel lak na nehty do Uv lampy ještě jsem, ale neměla možnost vyzkoušet tak vůbec netuším jak na tom s kvalitou je. Born Pretty lak na kůžičku, který dáte kolem nehtu a pokud třeba tisknete vzor tak ho odlepíte a máte kůžičku kolem nehtu čistou, nálepky a razítka na nehty. O těch bude zvlášť článek. 


Plastová krabička ve které mám řetízky, fixy tzv. copic markers, náhrdelník (naprosto boží jen ještě  nevím k čemu jej budu nosit :) ), řasenka, kolíčky s kočičkama ( mám udělanou "nástěnku" ze špagátu a kolíčků určitě hodím diy ), košíček na štětce, nálepky listy a washi páska s listy (miluju podzim a tohle je něco pro mě!) a nakonec matná rtěnka co vypadá jako voskovka. 


Úžasná barva, je matná, zaschne a opravdu drží. Za mě asi nejlepší rtěnka z ebaye. Nejde na rtech vůbec cítit a příjemně se nosí. 
A nakonec bylo potřeba vymyslet kam si dát malovátka, protože taštičku jsem potřebovala využít jinak a tak jsem si zatím pořídila tuto. Ovšem do budoucna mám v plánu si udělat pořadník nebo si alespoň nějaký pořídit. Ale zatím toho nemám tolik tak není třeba to řešit. :) 


Tak a to by teda bylo pro lednové nákupy vše. Jak jsem už psala dost věcí tam chybí, ale kvůli pobytu v nemocnici tam zkrátka nejsou. Určitě mi teda dejte vědět zda chcete to oblečení vidět i na mě, zda chcete vidět jak jednotlivé laky vypadají a těšte se na článek o razítkách na nehty.A zda chcete i nákupy pro mimčo. Dost zvažuji taktéž fušovat trošku do youtube tak mi napište váš názor. Zda by vás třeba zajímala nějaká konkrétní videa, zda je to třeba v mém případě blbost apod. :D 

2 komentáře:

  1. Tyhle laky na nehty mám moc ráda :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já taky, ale ten od essence je opravdu na můj vkus moc tekutý,přitom ten se třpytkama tolik není. :/

      Vymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram