Swap papírnictví

No a posledním swapem byl tématický swap papírnictví. Přiznám se, že jsem opět přemrštila stanovenou cenu, ale to vůbec nevadí a na příště se lépe připravím. Mám v plánu udělat další na stejné téma, ale určitě né hned tento měsíc. Už tak toho všeho bylo dost. Ačkoliv mě ještě láká udělat nějaký Vánoční swap, protože Vánoce jsou krásné období. Bohužel mi to blbě vychází a je dost možné, že v té době budu v porodnici. Teda asi určitě. No a někdy do budoucna by byl fajn swap i na téma kosmetika a třeba dětský swap. Takže na tyhle témata se určitě můžete těšit. I diy swap zní fakt dobře jen se bojím, že bychom si vyměnili něco co nikomu nebude k užitku. Jinak pokud by vás téma nějakého swapu zaujalo najdete mě tady. Sama ale nevím kdy přesně tyto budoucí swapy budou. Jak už jsem psala porodnice + pobyt v ní a následné Vánoce a Nový rok. Ale po Novém roce si myslím, že by se nějaké téma mohlo ukázat. 

Nebudu to dál obkecávat. Opět byla stanovená částka 100 kč. O to složitější to vlastně vždycky je. A nejen pro druhou stranu, ale i pro mě. Vše přišlo v plastových deskách na papíry. Do těch jsem si tedy dala věci jako ty dopisní papíry co jsem dostala a obálky a nálepky co sem doma měla a co jsem dostala. Já nosím při sobě malé , protože tyhle jsou opravdu velké a nikam bych je nedala. I tak se mi moc líbí a aspoň mám vše pospolu. 


Opět bude bohužel špatná kvalita fotek což je mi fakt líto, ale ve chvíli kdy jsem to rozbalovala to lépe nešlo. 


Opět vše krásně zabalené, šlo opravdu vidět, že si na tom Kačka dala záležet. Opět mi přišlo škoda to rozbalit. 


Při otevření na mě čekalo opravdu spoustu věcí. Vánoční čaje udělala jsem si hned jeden a tyto mám opravdu ráda, takže udělali obrovitánskou radost. Jak to bude možné musím si pro ně skočit do obchodu. Lepící poznámkový bloček opět trefa ten můj mi doma pomalu dochází a já si na ně věčně něco píšu. Propisky ty se vždycky hodí a jako bonus fakt nádherné tužky škoda, že u nás málo kdy něco takového mají třeba to do příště bude lepší. Pastelky těch mám doma celkem dost a kupuju teď copic marker, každopádně vím komu radost udělají stejně jako zvířátka a deníček s holčičkou. Každopádně být o pár let mladší určitě bych skákala za něco takového radostí a vím kdo radostí skákat bude. ;) Výhoda o dost mladších sourozenců. :D Stejně tak razítko s brýlema teda snad si ho ségra nebude tisknout po sobě. :D Druhé razítko sem si ponechala a musím pořídit takovou tu barvu na razítka. Co mě velice potěšilo byly papíry a obálky, jsou fakt krásné, stejně tak nálepky a pak takové ty nalepovací štítky, které jsem se hodně naučila používat. Ty co mám doma protestují a nechcou lepit takže hurááá. A takové ty svorky, ty mi doma chybí takže mockrát děkuju. Já na ně totiž pokaždé zapomenu. 

Celkově se mi swap a všechny věci v balíčku moc líbí. Dělají radost a ačkoliv jsem na něco trochu postarší udělají radost sestře. Myslím, že ze zvířátek i deníčku si učurne ( má rostě ráda podobné věci :D) a taky jde do školy v září, takže je jistě využije. ;) 


2 komentáře:

  1. Velmi povedený swap. Poskládat balíček jen za 100 Kč dá opravdu zabrat. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat
  2. Souhlasím. :) Ale jsem ráda, že to dobře dopadlo pro obě strany a jsme obě spokojené.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram