Jak dopadl swap Pohled pro radost

Je to už nějakou dobu co mě chytlo si s někým vyměnit balíčky plné překvapení a udělat si tím radost. Samozřejmě jelikož sbírám pohledy a mám nemalou sbírku , řekla jsem si, že by bylo fajn udělat si radost i pohledy. Pohledy byly krásně zabalené až mi bylo líto je otvírat. 


Opět kvalita fotek pokulhává bohužel, ale nepodařilo se mi to vymyslet, aby to šlo lépe. Do nákupů a novinek se to pokusím opravit a napravit. 


A na druhé fotce už samotné pohledy. Jsou opravdu parádní, zajímavé a nevšední. Nejvíce zaujal asi ten modrý  jelikož mi přijde z pohledů nejzajímavější. 

Celkově se mi swap opravdu líbil a jsem ráda, že jsem mohla udělat někomu radost a naopak. Pohledy jsou krásné a já se těším na další pohlednicový swap. :) 

2 komentáře:

 1. Tak tohle je krásné. Modrá se mi taky líbí. Já minulý rok vyzkoušela jeden swap, ale kosmetický a byla to paráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se přiznám, že mě to celkem chytlo. Škoda, že ten pohled nejde líp vidět je fakt úžasný. :) Už se těším na další swapy a kosmetický bych taky ráda zkusila. Jen to mám v plánu až po Novém roce. :)

   Vymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram