Holčička nebo chlapeček?

Výsledek obrázku pro baby tumblr
Zdroj fotky je tumblr. 
Každá ženská se v těhotenství snad těší na to až jí doktor řekne jestli je její poklad holčička nebo chlapeček. S mým nejdražším jsme na tuhle chvíli čekali se vší zvědavostí. Narozdíl od ženských, které to věděli už od 1.screeningu jsem to "věděla" až později. Mnohem později. 1. screening byl hodně brzo - o týden. Vyšel nám tak tak a šlo tam vidět málo. Byla jsem z něj ke všemu tak nervózní, že jsem znervózněla i manžela, který byl celou dobu v klidu do doby než se tam mělo jet. A vlastně zbytek rodiny taky. Né už nikdy nečtu recenze na lékaře na internetu. A vy to taky nedělejte věřte mi.2.screening už byl zcela jiný. Všichni se netrpělivě v autě sázeli o pohlaví našeho miminka a já se s manželem chvilkama hádala co to vlastně bude. Všichni až na tchýni tvrdili, že holčička. Jediná tchýně byla stále proti s tím, že to bude kluk. Na otázku jak to ví, řekla jen že to prostě ví. Pan doktor nám řekl holčičku s tím, že to šlo špatně vidět. No víte jak to je... Zkrátka mě chytla nákupní horečka a já zvesela nakupovala vše pro holčičku. Teda ono hodně věcí je neultrálních, ale dost i růžových. Začla jsem se těšit jak svojí dceři nebudu vymýšlet všeljaké účesy, kupovat šatičky, kostýmy na Halloween a maškarní různých princezen a sponečky. To mě, ale přešlo po poslední prohlídce mojí doktorky. Tak trochu mi nedošlo, že když teda o fazoláčkovi mluví jakožto o holčičce, že se vlastně ani nedívala. " Tak budeme věřit panu doktorovi. " Ještě mě sestřička uklidňovala, že se málo kdy plete. Ha jaká naivita! Při odchodu z ordinace doktorky mi nezapomněla říct, že by byla sranda kdyby se nám nakonec narodil chlapeček. No sranda by to byla, ale já od té doby byla spíš na nervy. Co kdyby to jako vážně byla pravda? 

Následoval test sodou be kterém mi asi vyšla holčička, taky sem si počítala co mi vychází a zase holčička a tak sem doufala teda, že čekáme holčičku. Jenže když už sem byla otevřená na dva prsty, ptala se mě doktorka zda víme co to bude. Nejistě sem odpověděla, že prý asi holčička, ale že tomu moc nevěřím. Ptala se mě zda bych to chtěla vědět. No má odpověd byla jasná. Samozřejmě. Když mi dělala ultrazvuk zeptala se " Zda si tím sem opravdu jistá, že holčička." V tu chvíli mi došlo, že by se asi jen tak nezeptala a začla sem být nervózní. Pak na mě otočila obrazovku a byl tam! Jediné co v tu chvíli ze mě vylezlo bylo " Ale já mám všechno růžový." 

No nakonec měla paní doktorka pravdu. Lepší sice pozdě, ale pořád pozdě než na sále. Co se týče těch růžových věcí něco si vzala známá a něco jsem si schovala. Ono nikdy člověk neví že? A abych pravdu řekla, ještě bych to jedno chtěla. Co si budem vykládat. No za tu dobu jsem si teda prošla i menší depkou , že se teda vzdám toho kupování šatiček, sponeček atd... Ale nakonec jsem i já uznala, že je přece důležité , že je miminko v pořádku a zdravé. Dokonce jsem se vypořádala i s myšlenkou, že mám doma převahu chlapů. A kdo ví, třeba když to nevyšlo teď vyjde to příště. :) Tak či onak se na malého Peťánka těšíme a já se přiznám, že se těším až ho konečně umazlím. :) image

4 komentáře:

 1. Můj manžel doufal,ze to bude holčička. Jenže já už před prvním screejingem věděla,že to je kluk a doktorka mi to potvrdila. Deprese jsem pak měla z manžela, který byl zklamaný a smutný. Vyhrozovala jsme rozvodem ... no sice si stále přeje holcicku (leda adopci ale, rodit uz nebudu), ale venku nedá kočárek z ruky a s malým se i mazli (což prý dělat nebude prohlašoval).

  No a co se věci týká, nakupuje jen tchyně. Já recyklovala věci po sestře, ale třeba růžovou kombinézu jsem nechala a teď to máte lidi 😂😂😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já měla tucha, že je to holčička a ono prd. :D Takže já už na svůj pocit nedávám. :D U nás to zase bylo opačně no. :D Ale tak teď sem si už zvykla, že máme prostě chlapečka. Já bych ještě jedno chtěla tak uvidíme.

   Vymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram