Alverde řasenka Big drama lashes recenze

Po delší době co tu přidávám pořád články s přírodní kosmetikou aneb udělej si doma sám sem si řekla, že by bylo taky fajn přidat pro změnu trochu jiný článek. Nebude to knížka, ale bude to tentokrát pro změnu recenze. Dlouho jsem zvažovala zda make up nebo řasenka či stíny a nakonec jsem zvolila řasenku. Takže dnes tedy recenze na řasenku Alverde.


Hned zprvu začnu tím, že co se mě a kosmetiky týče nemůžu mít na obličeji vše a proto jsem před nedlouhou dobou zvolila přírodní cestu. Nebo alespoň částečně přírodní. Do budoucna si představuji, že si udělám řasenku vlastní, čistě přírodní, ale momentálně  jsem sáhla po této, protože jsem nutně týden před svatbou neměla doma nic. A já chtěla vypadat alespoň trochu k světu. Alverde se sice jako přírodní kosmetika tváří, není v ní tolik chemie, ale pořád sem tam něco najdete. I přesto mám tuto značku docela ráda a hlavně je jak finančně dostupná tak je i dostupná v dmku což mi vyhovuje ze všeho nejvíc. A teď už k samotné řasence.


Hned zprvu musím říct, že řasenka není voděodolná což je její veliké mínus. Nevadí mi řasenka co není voděodolná, ale vadí mi když po nějaké chvíli vypadám jako panda s černým pod očima kvůli řasenky. A bohužel tohle je přesně ten případ. Takže na svatbu byla sice fajn, ale následně jsem jí po hodině a něco sundávala z pod očí.Řasenka má velice zajímavý kartáček avšak zase na úkor funkčnosti. I tady bych řekla, že je to u řasenky mínus. Osobně mám problém si sní udělat spodní řasy a když už se o to pokusím vypadám zase jako panda. Celkově stačí fakt málo a máte černé oči což mě celkem mrzí a když se to snažíte sundat doporučuji šulku do uší s odličovačem (a kupu trpělivosti) , protože jinak si rozmažete i ten zbytek oka a můžete jet na novo. K náplni bych řekla jen tolik. Řasenka sice dělá pěkně dlouhé řasy to ano, ale zase je slepuje, žmolkovatí a i při řasení horních řas máte černé oko. Co mi ještě dost vadí je, že řasenka opadává. Naopak + vidím v tom, že řasenka narozdíl od běžných řasenek nesmrdí. Tedy alespoň podle mě. Neříkám, že by byla vůně nějak příjemná, ale zas to není nic strašného.


Závěrem bych teda chtěla napsat, že ač se řasenka tváří pěkně nemohu to o ní říct. Teda alespoň né já. Nakonec jsem celkem i na svatbě litovala, že jsem nešla bez řasenky. Řasenka mě sice stála okolo 60 kč. Ale i tak jsem bohužel šlápla vedle.Samotný kartáček by byl fajn, kdyby řasenka měla jinou náplň, o něco lepší. Celkově tedy hodnotím nic moc.  

2 komentáře:

 1. Škoda a ten kartáček mě docela vyděsil. Doufám, že se podělíš o recept, jak vyrobit vlastní přírodní řasenku. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to velká škoda no, ale tak aspoň jsem se poučila. Recept určitě bude jak bude trošku času a klidu. Teď mám pocit, že budu každou chvíli rodit tak je to takový všeljaký. A jinak při prvním otevření mě ten kartáček taky vyděsil. :D

   Vymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram