BB cream Nivea 5 v 1 Recenze

jghjhkgk

Bb cream Nivea 5v1 Světlý odstín pleti ( Zkrášlující hydratační krém 5v1) :
sjednocuje
kryje
rozjasňuje
hydratuje
chrání
obsahuje spf 10, minerály a provitamíny B5
Tento bb cream lze použít jako lehký make up či jej údajně lze také použít jako lehký základ pod make up. Osobně jej nejraději používám jen samostatně a ještě ho vždycky zapudruji. Je sice sám o sobě matný, ale chci aby opravdu vydržel.Vydrží opravdu dlouho, neotírá se. Nepotím se pod ním jako například u make upu od elfu, ale pořád je to bb cream. Není voděodolný tudíž pokud se v létě dost potíte či jdete k moři, pak vám nejspíš nevydrží tolik.  Krém se opravdu dobře a lehce nanáší, nikde nezanechává skvrny ani mapy. Dobře se vstřebává a sám o sobě působí velmi přirozeně.  Píší, že kryje i pigmentové skvrny, začervenalou pleť, jemné linky a známky únavy. Rudnu celkem hodně, ale pokud máte stejný problém, pak bych doporučila asi ještě použít pudr a možná dokonce něco s větším krytím. Podobně si myslím, že bych to viděla s pigmentovou skvrnou. Jemné linky mu však nedělají problém, ale jak píšu. Je opravdu lehký a tak nepočítejte s velkým krytím. Každopádně mírné nedostatky určitě zakryje. Co se týče známky únavy tak pokud bereme nějaké pytle pod očima, tak za použití korektoru ano, každopádně nic extrémního nečekejte.
Co se týče sjednocení pleti ano. To mu jde opravdu parádně , stejně tak rozjasnění. Hydratace je taky naprosto úžasná, protože já se mnohdy musím pod make up pořádně namazat. Což u tohoto bb creamu vidím jako velké plus. Měla jsem i bb cream pod který jsem se musela mazat. Co se týče ochrany, má nějaké spf 10 což asi na léto není úplně hit paráda, protože před sluníčkem si představuji ochranu mnohem větší. Samozřejmě bb cream obsahuje minerály a provitamíny, takže jsem tento bb cream opravdu uvítala na zimu , kdy sem díky němu neměla suchou pleť. A také se mi díky němu zlepšila lupénka. Neříkám, že zmizela, ale místa kde jí mám nepálila , dokonce se mi kůže ani tolik neloupala.A to už je říct. Make up nepálel, protože pokud mě nějakou chvíli sledujete nebo aspoň minimálně znáte, většina pleťových krémů mě pálí na obličeji. A stejné je to nejen s čistící pleťovou vodou, ale i make upem. Povětšinou mám pak rude fleky a pálí . 

Grtututu

Co se týče samotného odstínu. Po nějaké době mi bb cream malinko ztmavl. Což bohužel vidím jako nevýhodu, protože pokud si koupím make up očekávám, že odstín, který si důkladně vyberu mi sedí. Také celkem nerozumím tomu rozdělení odstínů. Každá máme jinou pleť a jiný odstín. Mě třeba nesedí make up se zlatým podtónem. Takový ten co jde do oranžova. No prostě to vypadá strašně. Tento bb cream má odstíny jen 2. Světlý a tmavší. A to ten světlý odstín dokonce zesvětlili. Což mi v celku hlava nebere. Navíc celkově mi přijde, že ty dva odstíny od sebe zase tolik rozdílné nejsou. Což mi přijde celkem škoda.A aby toho nebylo málo ano jak ztmavne je do oranžova. Ale přijde mi, že tady to není taková hrůza jako u jiných make upů. 

No a další pro někoho plus a pro někoho mínus je vůně. Pokud nemáte rádi tu klasickou niveáckou vůni, kterou já miluju, pak to prostě není nic pro vás. Tubička bb creamu mi přijde jako klasika, sice si díky ní zapatláte celý vršek, ale make up není nijak extrémně tekutý takže po této stránce to nakonec ani nevadí. Otvírání ku podivu celkem vydrží, je z pevnějšího plastu, takže se nemusíte bát, že se vám rozbije. Co se týče jeho ceny, myslím, že poměr kvalita x cena je tak nějak očekávaná. Seženete jej od 160 Kč do zhruba 230 Kč. Mimochodem nedávno byl za opravdu skvělou cenu tuším v dmku?

Rozhodně až mi mé druhé balení dojde, půjdu pro druhé. A co vy? Používáte bb creamy? Jaký je váš oblíbený?  :) Já osobně je mám nejraději na léto, kdy se mi nechce nosit "těžký" make up. A jak jste na tom vy? :) 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram