Retro Výzva -30.léta

A je tady první článek do naší blogerské retro výzvy se kterou přišla Radka z blogu měj se ráda a tak se mi zalíbila ,že se mi zdálo jako dobrý nápad se zapojit. :))

hfghjjgjgfhfgh

30.léta 
V této době se kladl opět velký důraz na dámské křivky -pas,boky a prsa. Nosily se různé šaty,kabáty,saka či kostýmy. Sukně byli dlouhé zhruba do půlky lýtek,sukně byli úzké a dole byli do zvonu. Svršky se nosily různé halenky či košile s vycpávkama na ramenou a malý výstřih vpředu ,ale naopak velký výstřih v zadu na zádech. Co se týče oblečení tak se kladl velký důraz na kvalitu. Boty se nosily s oválnou špičkou na podpatku. Jako doplňky pak korále,klobouky,rukavice,pásky,psaníčka a malé kloboučky na boku. Co se vlasů týče nosily se nejčastěji drdoly nebo pokládaná vlna. 


A pozor. V této době se ženy zajímaly o moto sporty a provokovaly kalhotovými kostými či kalhotovými sukněmi dělané právě pro sport. Ženy častěji řídili auta či motorky. 


30 years

Líčení 
Snažila jsem se vystihnout tuto dobu co nejlíp to šlo a jsem s výsledkem v celku spokojená .Táákže jak na to? (ano nevzala jsem si svůj úžasný minihat -.- )

Budeme potřebovat :
Nejlépe BB cream (ženy v té době se přehnaně nelíčili)
linky či tužka na oči
řasenka
červená rtěnka či nějaká výrazná

Osobně jsem toho nepoužila moc ,třeba já běžný make up teď nepoužívám ale místo toho používám BB cream. Tužku na oči nemám takže linky byla jasná volba. Samozřejmě jsem nevyfotila tu svou úžasně červenou rtěnku.

ýžýááýá

Postup: 

Na plet naneseme BB cream a pořádně jej rozetřeme (já jej rozetírám svou houbičkou ). Pokud máme nějaké nedostatky použijeme korektor. Já mám třeba pytle pod očima (jedu noční ) takže si na to vezmu rtěnku do oranžova a nanesu jí na pytle pod očima. Po té jí rozetřu a na to nanesu BB cream případn ještě světlý s tím z paletky Hean je to ten číslo 802.

hfzutzuátz
Na víčko nanseme světlý stín (já použila ten z paletky Hean číslo 803 a stín vedle bílé z essence paletky). Po té Namalujeme na víčko linky ty však musí být velmi tenké a měli by být velmi tenké jak na začátku víčka tak na konci. (snad to vysvětluji správně) Po té naneseme řasenku.

Obočí taktéž zvýrazníme a upravíme do požadovaného tvaru.

hgfhjghj

(omluva za strašné vybarvení ale je to na rychlo )
Nakonec naneseme výraznou rtěnku .

Celé líčená by mělo vypadat nějak takto.. Jen já mám linky více výrazné..

uizizuio

trezrtz

Seznam blogů,které se také zúčastnily výzvy. Budu ráda když je také navštívíte :))

http://www.mejserada.cz
http://wormake.blogspot.cz
http://jijinka.blogspot.cz
http://www.getmovincz.blogspot.cz
http://www.simonetablog.blogspot.cz
http://www.lsg-blog.cz
http://www.hopeless-girls.blogspot.cz
http://www.christyshades.blogspot.sk

Budu se těšit u dalšího článku :)

12 komentářů:

Děkuji za komentář ! :)

Instagram