čtvrtek 29. srpna 2019

Projektor hvězdné oblohy recenze


Ahoj všem , po delší době mám pro vás zajímavou recenzi. Tentokrát je to na Projektor hvězdné oblohy. Popravdě jsem se na takový projektor dívala už dlouho.

Co se týče pošty, trošku jsem se bála přeci jen známe myslím, že víc netřeba psát. Ovšem balíček přišel dobře zabalený a krabice byla tuším ještě obalená. Celkově si myslím, že co se týče křehčích věcí, tak se o ně nemusíte bát, pokud s nimi vyloženě něco neudělají u pošty. Přišlo mi již několik zásilek a vždy vše došlo v pořádku. Takže ohledně dodání bych se nebála. Dodací lhůta také není žádný extrém. Sice si třeba chvíli počkáte já čekala tuším zhruba dva týdny, ale po rozbalení a vyzkoušení jsem byla opravdu nadšená.
Moc se omlouvám, ale můj mobil nezvládá fotit v noci což je moc škoda. Našla jsem však video kde uvidíte i jak večer promítá ty hvězdy. Abych to nějak shrnula. Při rozbalení projektoru musíte dát dolů baterky. Ty součástí balení nejsou. Kryt jde lehce sundat což je na jednu stranu fajn, ale na druhou stranu , když si vezmu, že jsem to chtěla pro syna asi fakt ne. Co tím chci říct. Zkrátka to, že je to spíše pro děti starší 3 let. Malej má skoro 2 a věřím, že by se tomu podíval na střeva. Úplně nahoru ještě přijde plastové kolečko . No a nezbývá nic než jen počkat až bude tma a projektor zapnout. když se projektor zapne odráží hvězdičky, které jsou na tom plastu. ( To dává logiku že :D ). Projektor má dvě možnosti promítání první je stálé, to svítí lehce, není nijak agresivní takže do pokojíčku ideální a pak druhá možnost a to je blíkání, kdy projektor barevně bliká. Ještě je třeba dodat, že je tam vstup pro zdroj, který vám však s projektorem nepřijde. Přide mi to lehce škoda, ale přesto jsem já osobně ráda za ty baterky.Kdybych to měla shrnout. Rozhodně nečekejte kdo ví jaký zázrak. Ale pokud chcete nějakou blbost pro dítě či si jen tak udělat radost pak určitě můžu doporučit. Přiznám se, že to blikání je taková spíše světelná show, která celkem ruší , ale stálé svícení s lehkým světlem je naopak pěkné a příjemné. Jedná se o plast, takže je to vyloženě jako "lampička". Celkově je eshop dobrý pro lidi, kteří třeba neumí nakupovat na stránkách jako ebay apod. A můžu ho těmto lidem ráda doporučit. Co se týče cen pokud jej vychytáte v akci pak si myslím, že to za to i tak stojí.Jak již asi chápete na eshopu neplatíte poštovné. Pokud tedy nemůžete, máte strach či nechcete objednávat z různých stránek jako je wish, ali a ebay pak jisto jistě mrkněte právě tady. Znám spoustu lidí, kteří si eshop vychvalují. A hlavně to co seženete tam najdete i zde mnohdy přímo na skladě, takže tu věc můžete mít hned a né čekat měsíc či třeba déle. Což je obrovské + pro tento eshop.

2 komentáře:

 1. Může to vypadat hezky. Taky jsem nad ním přemýšlela, ale nakonec jsem odolala.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No my ho nakonec doma máme. Ale jen proto, že ho přítel nakonec koupil malému na Vánoce místo lampičky. :D

   Vymazat

Děkuji za komentář ! :)