středa 9. května 2018

4.měsíce, blogování, pauza


Máme už jaro a venku to vypadá jako v létě. Opět jsem měla delší pauzu. Tak teď si řekneme proč. za prvé nám rostly zoubky a psát s miminkem , které má horečky je nadlidský úkol. Téměř nikdo nespal, neustálé vztekání. Síly docházely. Ke všemu manžel tak samo horečky- zánět. Asi netřeba psát víc. Jelikož to bylo prostě období horeček.

Máme za sebou již druhé očkování. po prvním horečky, ale druhé je v klidu. Jupííí. Jinak je malej v pořádkou, raší nám zoubky. Venku je krásně chodíme na procházky s naším pejskem opět po pauze kvůli horeček. Dnešní den máme v plánu prolenošit na zahradě. A taky nám jsou už 4.měsíce! Co se týče příkrmů malýmu nejvíc jede banán. Má rád i jablíčka, ale maso moc ještě nechce. Mrkvičku samotnou ano, ale smíchanou s něčím vůbec. Zkoušela jsem i dýni a ta místo v bříšku skončila celá na mě. Měli jsme i broskve, ale ty byly v pohodě, ale meruňky nám moc nejedou. A taky kombinace mrkev- jablíčko nepochodila. Dělám samozřejmě domácí, jednou za čas koupíme, ale malej mi ty koupené moc nechce až teda na banán. Ten mi zas nejí doma udělanej. Jen rozdrcenej vidličkou na kaši. Z mixéru mi banán jíst nechce. A maso jsme měli zatím v kombinaci s bramborem, brokolicí a mrkví. První den obstál, ale druhý už vůbec ne. 

K mému blogování. Hodlám se k němu zase vrátit. Sem plná elánu, chuti a taky nápadů. Mám spousty a spousty nápadů na články. Přiznám se, že času je teda méně, ale kdo chce tak si ten čas vždycky najde. Chtěla bych také začít natáčet, nápadů na videa mám dost tak držte pěsti. :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář ! :)