Pobyt v nemocnici, swapy, plány do budoucna,joom

Začnu prvně asi dvěma věcma, které jsou až za pobytem v nemocnici. Opět sem se rozhodla swapovat ačkoliv teď pro změnu ujíždím na pohledech. Rozhodně se těšte na další články. Taky mě dost uchvátila stránka post crossing, kde si posíláte pohledy. Mám tedy v plánu tuto stránku ozkoušet. A samozřejmě o tom určitě napíšu. Taky mám v plánu napsat recenzi na joom což je stránka podobná wish. Takže pokud jste na tuto stránku narazili určitě očekávejte brzy článek. A jaké další články můžete očekávat? Nákupy za leden, spotřebováno, konečně příspěvek do nové rubriky a tvorbu vlastního diáře. 

Tak asi jste si všimli, že byla opět celkem dlouho pauza s články. Důvodem byl náš neočekávaný pobyt v nemocnici. K večeru měl prcek zvýšenou teplotku ovšem bez příznaků. Takže jsem ho neustále hlídala a když už to vypadalo, že teplota opadne vyskočila kolem 5 ráno ještě výš. Takže se jelo v sobotu? na pohotovost kde mi paní doktorka řekla, že musíme zůstat v nemocnici. Nakonec sme zůstali na jipce. Popravdě pohled na prcka jak má kapačku v hlavičce nepřeju žádné mamince. A to jsem u toho nebyla jinak bych tam sebou asi sekla. Na jipce sme byly asi 4 dny. Prcek byl na pokoji sám a já byla na pokoji pro maminky ten byl zvlášť. U malýho sem byla ale každou chvilku a stejně tak manžel. Musím říct, že tohle bylo pro oba fakt těžký. Malej už se těšil domů, já se těšila domů, manžel se těšil s pejskem na nás a z 3 dnů kdy nám bylo řečeno, že půjdem domů byl týden a nakonec kdo ví kdy. 4 dny co malej ležel na jipce jsme zvládly, zjistilo se oč jde a že je to infekce. Měli jsme zvýšený higyenický režim, ale to hlavní antibiotika začla zabírat. Následně nás převezli na dětské, kde jsme byly na pozorování.

Spali jsme každý sám a nevyspal se ani jeden, konečně spíme zase spolu. 

Nakonec jsme šli teda v pondělí domů, ale musím říct, že čekat na papíry tak dlouho je fakt mazec. Hodinu a něco čekání na papíry abychom mohli domů a samozřejmě sem musela ještě v ten den ke svojí doktorce na kontrolu. Ale i tak se vše zvládlo s klidem a jsme konečně doma. Napsala bych asi obvykle víc, ale ono tady není vlastně ani co rozebírat. Bereme ještě antibiotika, máme klidový režim a ve čtvrtek musíme na kontrolu. Ta dopadla teda naštěstí dobře a vše je prý ok. No doufejme , že to tak zůstane i nadále. :) 

2 komentáře:

  1. Přeji hodně zdravíčka. Ten pohled si dokážu představit. :-( Těším se na tvorbu vlastního diáře. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram