Inspirace lapače snů + recenze

Dnes mám pro vás nachystaný další článek a třeba i tip na dárek. Bude to něco mezi recenzí a inspirací a proto jsem se rozhodla tento článek zařadit právě do Inspirace.  Neznám člověka, který by nikdy neslyšel pojem lapač snů.

 Lapače snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo rovnou za hlavu spícího. Lapač snů má zachytit sny v síťi. Ty zlé jsou zničeny denním světlem a ty dobré jsou naopak vráceny sklouznutím po peříčku zpět do duše spícího. 

V dnešní době existuje opravdu velké množství lapačů snů a pořídíte je všude možně.Já protože se mi zalíbil ten z postovnezdarma jsem se rozhodla, že jej nutně musím mít. Myslím, že takový lapač snů je pěkný i jako dárek, jelikož má chránit sny dotyčné osoby. Lapač snů mi došel opět rychle. Nikde žádný problém a opět stránku doporučuji všem, kteří neumí s ebayem a podobnýma stránkama a nebo nevědí třeba jak na to. Pravda možná si člověk trochu připlatí, ale na druhou stranu to berte tak, že vám odpadá starost s celnicí nebo třeba případnou reklamací. A pokud se něco dotentuje postovnezdarma to s klidem vyreklamuje. A hlavně spoustu věcí je na skladě takže rozhodně nečekáte měsíc a déle. 

Co mě rozhodně po vybalení překvapilo byla velikost lapače. Přiznám se, že tak velký lapač jsem opravdu nečekala a mile mě to překvapilo. Lapač sem chtěla v bílé barvě ta se nám do bytu hodí nejvíce. Lapač snů má v kruhu krajku. Musím říct, že se mi to opravdu hodně líbí a tím mi lapač přijde zajímavější. No a klasika stužka s peříčky, které jsou ozdobeny korálky. 

Celkově se mi lapač hodně líbí jak provedením tak i velikostí a musím říct, že mě opravdu mile překvapilo když sem ho vybalovala, jak velký je. ;) 

Pokud vás lapače snů zaujaly, pak doporučuji si určitě projet celou nabídku. Najdete tam totiž od různých s obrázkem u prostřed po třeba svíticí ve tmě. Najdete tam taky různé velikosti a osobně mě zaujal i řetízek na krk s lapačem snů. 


A nebo si takový lapač snů můžete jednoduše vyrobit. Fantazii se meze nekladou a stejně tak si můžete vyrobit třeba lapačové naušnice. Nejen, že budete mít originál, ale taky se u toho člověk dobře zabaví. ;) 

Struggled with finding a clear tutorial with both visuals and descriptions? Now, problem solved!

Nutno dodat, že lapač snů nemusí mít ani přímo tvar kruhu a lze také použít přírodní materiál. Tím zase získává lapač snů na originalitě. 

boudoirduchaman: “ . Triangle Walks . by boudoir du chaman ”

A pro ty co se rozhodnou si vyrobit svůj vlastní ještě malá inspirace. ;) 


4 komentáře:

Děkuji za komentář ! :)

Instagram