Swap drobnosti do kabelky

Trošku jsem se s těma swapama rozjela, ale jsem fakt ráda, že se někdo na daná témata ozval. Vždycky mám největší strach z toho jestli třeba těch věcí není málo, jestli se vkusem aspoň trochu někomu trefím a zda jsem si naopak neukousla moc velké sousto a budu schopná zadání splnit. Tentokrát se jednalo o swap s názvem drobnosti do kabelky. Sice jako každá ženská tam tahám tunu nepotřebných věcí a to fakt. Ale nikdy člověk neví co se bude hodit že? Jenže celý swap byl o to těžší, protože stanovená cena byla 100 kč. Samozřejmě sem se snažila se té ceně co nejvíc přiblížit jak už to tak bývá. I tak se přiznám, že jsem cenu přesáhla. Ale když chcete někomu udělat radost pak na tom ani nesejde že? A věřím, že Veverka cenu taky určitě trošku přesáhla. Ale nakonec zkuste nakoupit do 100 kč. 


Vše přišlo v krásném obalu až sem litovala, že u nás nic podobného není k sehnání. Teda ono by možná bylo, ale bez vycházek a mít hodinu na to něco sehnat co nejblíž autobusu je to fakt strašně těžký. V balíčku byl přiložen i dopis. No musím říct, že celé to bylo krásné. 


A co bylo v balíčku? Já se přiznám, že dopis sem rychle prolítla, ale moc sem ani nečetla a taky jsem nešla popořadě. ( Jsem to ale barbar! )  příště se už poučím a popořadě snad půjdu. A taky se mi to špatně četlo, ale pravda, že škrábu jak kočka když píšu a přečíst to po mě je teprve zážitek. Balzám na rty ten nosím v kabelce i tak či onak a zásoba se vždycky hodí. Já mám celoročně popraskané rty aniž bych věděla proč takže to byla skvělá trefa. Notýsek / zápisníček věc, která se hodí a je fajn jí mít při sobě stejně jako propiska. Já mám pocit, že ty propisky u nás snad někdo jí. Kapesníčky u mě mají stálé místo v kabelce, vlhčené ubrousky. No jelikož za chvíli budu nosit celé balení asi u mě nejsou úplně třeba, ale určitě je beru sebou do porodnice. To kulaté je prosím hřeben se zrcátkem. Něco podobného jsem u nás viděla a chtěla to veverce dát do balíčku. Bohužel jsem marně hledala. Každopádně sama bych si tohle nekoupila, ale opět trefa do černého. zrcátko je něco co mi neustále chybí ačkoliv hřeben se hodí mít taky po ruce obzvlášť když člověk nosí čepici a pak vypadá jako by proletěl roštím. :D No a poslední 3 věci, svačinka do kapsy s ananasem se přiznám, že úplně moc nemusím takové věci , ale ochutnala jsem a jsem ráda. Určitě to není něco co bych si znova do kabelky pořídila. tyčinka byla zajímavá svou chutí, tohle opravdu můžu a ano taky padla za vlast ještě ten den. :D A nakonec mentos ty přišli zajímavé i manželovi, hlavně ty obrázky na nich. Tyhle mentos já fakt můžu takže taky trefa do černého. 

Celkově mám z balíčku velikou radost. Swap drobnosti do kabelky dopadl určitě pozitivně a já jsem ráda, že jsem mohla aspoň nějak poznat co kdo vlastně v kabelce nosí. Každá jsme jiná a máme jiné potřeby a tím pádem i jiný obsah v kabelce. Kolikrát když koukám na video typu co mám v kabelce říkám si kolik blbostí tam nosím. :D A to sem na tom ještě občas dobře a přesto taška těžká jako kdybych byla někde s cihlama. :D Vážně a co teprve až budu v tašce nosit věci i pro prcka. :O No to se celkem nadřu, ale tak třeba díky toho budu aspoň trochu namakaná. :D A nebo taky ne, ale přiznejme si, že on to pro změnu odtahá kočár. Aspoň nějaké pozitivum to má. :D 

Vážně co nosíte v kabelce vy? Taky je máte tak těžké? :D A dáváte přednost taškám přes rameno nebo raději taškám do ruky? 

4 komentáře:

 1. Já mám raději tašku přes rameno a taky mi někdy přijde, že v ní mám spíše cihly než těch pár drobností. Swap je krásný a za 100,- opravdu těžký, ale nakonec dopadl dobře. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám raději tašky přes rameno no sem zvědavá kam to pak všechno dám do té přebalovací tašky. :D Jo za 100 kč je to složité, ale nakonec se povedlo. :)

   Vymazat
 2. Ty jo, za 100 Kč to muselo být vážně těžký, ale dopadlo to suprově:)
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 3. Celkem bylo, ale dalo se to. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram