Diy Legínová halenka


Ani nevím, ale pamatujete na návod na halenku z legín? Že ne? Tak je tu opět znova. Já osobně na legínách fakt ujíždím, dobře se mi v nich chodí, jsou příjemné, z fajn materiálu a nemusím se bát, že bych je na sebe nenatáhla. Samozřejmě nosím legíny, které neprosvítají a tenčí mám na doma. Na ven mám legíny co vypadají jako kalhoty. 

Dneska se už dají sehnat legíny téměř se všema možnýma vzorama od ruzných Norských po svaly. Moje nejoblíbenější ještě do nedávna byly galaxy. A s dlouhým trikem to vypadalo na jaře parádně. Jenže co s legínama když už je máme někde natrhlé? Existuje možnost si z nich udělat kratší halenku. Jediné co potřebujete jsou nůžky. 


Jednoduše tam kde je rozkrok si udělejte otvor na hlavu a je. A máte takovou kratší halenku. Podle mě to vypadá fajn jak k sukni tak třeba ke kalhotám. Samozřejmě, že díru na hlavu si můžete různě uzpůsobit podle sebe. Můžete si třeba víc odhalit záda, nebo udělat véčkový výstřih a během chvíle máte novou halenku. 


Nejsem nejtenčí takže to až tak dobře nevypadá, ale myslím, že i černo bílá nevypadá vůbec špatně. A místo vyhození ošoupaných legín je fajn je ještě nějakou dobu zužitkovat a vynosit. ;) Mimochodem větší legíny mají výhodu, budete je mít logicky delší.  :) A na léto kdy nejsou úplná horka si myslím, že je podobný kousek parádní. 

2 komentáře:

 1. Tak tohle je skvělý nápad. Vidím to poprvé a docela se mi to líbí. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se mi to právě zalíbilo, tak jsem si řekla, že se podělím o nápad. :)

   Vymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram