Recenze: Skládací nožík o velikosti karty

Dnes pro vás mám recenzi, která bude trošku jiná. Nebude totiž na žádnou kosmetiku, ale na skládací nůž do kapsy či peněženky. Podle mě je takový vynález fajn a opravdu se hodí a to nejen doma, ale i když je člověk třeba někde mimo domov a ten nůž potřebuje. 


Začnu hned na úvod tím, že nůž je skládací a je o velikosti karty. Což znamená, že se opravdu hravě vleze do kapsy a nebo peněženky. Můj muž jej nosí v peněžence jako erární kdyby náhodou. Je tedy velice skladný co se týče místa a jde velice jednoduše poskládat a zase složit do toho kreditkového tvaru. Měla jsem trochu obavy z toho plastu, protože jak jej pořád skládáte a tak , aby to vydrželo a s klidem můžu říct, že ano.První co vás asi napadne bude jak se drží. Pokud nožík složíte drží pevně svůj tvar a vypadá to jako rukojeť. Myslím, že ve stavu kdy opravdu něco potřebujete řezat vám to bude stačit. Nožík je opravdu ostrý, osobně jsem s nim nekrájela žádné dřevo nebo tak, ale četla jsem, že si s dřevem poradil. Osobně si myslím, že na dřevo je určené něco jiného , ale pokud potřebujete nutně něco ukrojit hravě si s tímto nožíkem vystačíte. Myslím, že pro muže, kteří jsu třeba na nože a podobně je to dobrý dárek do peněženky a nejen pro ně. Uděláte mu radost a zároveň pokud je potřeba jej u sebe nosí a případně použije. Určitě bych to jako dárek doporučila ačkoliv na vás bude asi hledět jako na blázna kvůli velikosti. 

Jinak co se týče doručení, opět vše bylo rychlé, balíček byl pořádně zabalen a já nemám co vytknout. Pokud nemůžete objednávat a nakupovat na ebay a chcete , je tohle skvělá volba. Nakonec neplatíte poštovné, věc u sebe máte hned a nemusíte se starat o to, že vám balíček nepřišel a bát se zda vůbec dojde. A nehrozí vám v případě reklamace žádné posílání do Číny. Za sebe opravdu doporučuji. 

Tímto děkuji e-shopu poštovné zdarma za poskytnutí nožíku k recenzi. 

PoštovnéZDARMA.cz - neplaťte více než musíte

2 komentáře:

Děkuji za komentář ! :)

Instagram