Domácí maska s drožďím a bílým jogurtem

Výsledek obrázku pro droždí

Potřebujeme: Droždí a bílý jogurt

Postup: Vezmeme trošku bílého jogurtu do misky a přidáme droždí. Já beru od oka, vždycky víc jogurtu ono to drožďí si člověk vždycky může přidat. A následně to pořádně rozmícháme. Vznikne nám taková světle hnědá kašička. Tu si naptláme na obličej a necháme 10-15 minut a smyjeme.

Mimo to doporučuji použít lepší jogurt. Já kupuju Selský ten se mi zdá ze všech jogurtů nejméně bez hnusů.A droždí pak klasické v kostce. Pleť po této masce zůstává jemná, hebká a stažená a jako bonus si tuto masku můžete klidně dělat 3x do týdne a vyjde vás na 15 kč. ;) Drožďí prý také pomáhá na akné, také skvěle vyčistí pleť a působí také jako očista pro pleť.

Drožďí- obsahuje vitamín B1 , který ovlivňuje činnost srdeční a nervové soustavy. B2 , který má vliv na zdravou pokožku, dobrý zrak a správné fungování trávící soustavy. A B3, který pomáhá udržovat zdravou pokožku, příznivě ovlivňuje trávící ústrojí a nervový systém.

Drožďí také pomáhá lidem , kteří trpí depresemi, únavou a nespavostí. Neobejdeme se v něm už pěkně dlouho ani v pekařství.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram