Kawaii box unboxing


Přiznám se ,že po tomto boxíku prahlo mé srdce už pěkně dlouho. Jen stále nebyla možnost ho vyzkoušet. Po té jsem uviděla giveaway právě o tento boxík a tak jsem zkusila své štěstí. A hle! Ono to vyšlo.

Něco o boxíku
Boxík si můžete objednat přes tuto stránku. Někdy se stane ,že je kawaii box parádní a někdy ,že naopak řeknete ajéje. defakto se jedná o náhodný výběr roztomilých věcí povětšinou z blippo.com . Najdete tam tedy od různých sladkostí až po různé serepetičky na decoden a přívěšky na mobil.

A co že v něm všechno bylo?


Vše přišlo zabalené v krabici s letáčkem uvnitř kde najdete všechny věci . Po té je uvnitř další kupa letáčků (ty tam ale nejsou nikde vyfoceny ) takže ve zkratce kawaiidistribution (odkaz na jejich stránky hodím dolů) ,odkaz na blippo se slevou ,letáček se soutěží a letáček s reklamou na candy box (který bych si ráda v budoucnu objednala ) .


Už na první pohled mě zaujal ten plyšák.. Musím říct já jsem se vážně zlekla ,protože ano plyšáci jsou cute ,ale kam ho dám? :DD Osobně mám jen jednoho plyšáka a to od Yuu(Yumi-chan) ...

Nakonec se však ukázalo že plyšák má v zadu zip a má to být kapsička ... No dobře z tohohle zrovna radost moc nemám i když je cute ,protože vůbec nevím k čemu bych takouvouto kapsičku používala... Takže nějaký nápad někdo? :D


a začínáme .. razítková sada (no nejsem malé dítě ale třeba na dopisy ke swapům apod. se to bude hodit) ,ozdůbky na nehty srdíčka bílé ze kterých mám radost ,i když vůbec nevím na co je použít :D ,mini peněženka kočka popravdě nejspíš poputuje k Yuu protože ta má kočky ráda a do háje co bych sní dělala? :D ,propiska lízátko ,lízátko hovínko a sada želé bonbónů sushi (na vše už vám píšu recenzi i s odkazy) .


další "peněženka" no aspon budu kam mít dát třeba sluchátka či tak (i když na to používám peněženku s kočkou takže... :D) ,nálepky se zvířatama (farma) -.- ,kamínky na ozdobu ty mi udělali obrovskou radost *w* protože já decoden ráda a pytlíky (rlly?) nooo osobně nevím k čemu je použít (omyl vím úplně přesně ! :D )

A toť vše Měla jsem připravené video ,tak pokud se mi povede ho sestříhat a dát do kupy tak se na něj určitě těšte. :) bye  Video se seklo takže opět a zase nic,každopádně kupa videí vás čeká po tomto víkendu. Bye :)

7 komentářů:

 1. Ahoj ahoj :)
  Tohle sice moc nesouvisí s článkem, ale chci se zeptat, ty jsi z Krnova?
  Jinak, článek se ti povedl :)
  gilberteboo.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Celý boxík vypadá roztomile :3 Škoda že se video seklo ,budu se těšit na nějaké jiné :)

  OdpovědětVymazat
 3. ten plyšák/pouzdro je opravdu roztomilé

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář ! :)

Instagram